Geometria Kół 3D

Gdy podczas jazdy czujesz że samochód zjeżdża w prawą lub lewą stroną, podczas gdy na przez chwilę nie trzymasz kierownicy lub jeżeli dzieje się to samo gdy jedziesz po równej nawierzchni, najprawdopodobniej musisz udać się do naszej stacji diagnostycznej i zlecić sprawdzenie geometrii kół samochodu. W przeciwnym wypadku może dojść do nierównomiernego zużycia opon. Pracownicy naszego serwisu sprawdzą czy konieczne jest ponowne ustawienie elementów przedniej lub tylnej części zawieszenia.
Nasza stacja dysponuje najnowocześniejszym sprzętem do wykonywania geometrii kół 3d, praktycznie niespotykanym w okolicy Gliwic. Zaawansowana technologia plus wiedza i doświadczenie naszych serwisantów gwarantują profesjonalne wykonanie usługi i trwałe usunięcie usterki. Usługę polecamy osobom, które uderzyły ostatnio kołem w krawężnik lub innego typu przeszkodę, kupującym używany pojazd, jeżeli zauważysz nierównomierne zużywanie się opon, ściąganie pojazdu w jedną ze stron, jeżeli kierowanie pojazdem jest utrudnione.
 
 
Stacja kontroli pojazdów PONICKI DIAGNOSTIC

 

44-100 Gliwice
ul. Chorzowska 50d
tel. +48 32 2327080
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasi pracownicy są do Pastwa dyspozycji w godzinach:

 

Stacja kontroli czynne


( Ostatni samochód wjeżdza pół godziny przed zamknięciem stacji )

Serwis czynny

Pon-Pt 8-22, Sob 8-14

Więcej na temat geometrii / zbieżności dowiecie się na www.geometria-zbieznosc.pl

.