Bezpieczny zakup

Jeżeli chcesz nabyć używany samochód i nie chcesz się rozczarować, zapraszamy do skorzystania z usługi bezpieczny zakup. Osiemnastoletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej pozwoli nam w pełni sprawdzić wybrany przez ciebie samochód. Dzięki usłudze, zyskasz pewność, że twój wymarzony samochód jest w pełni sprawny i będzie nim mógł się cieszyć przez długi czas. Koszty usługi zaczynają się od 50 zł. Maksymalny koszty sprawdzenia sięgają 250 zł.
W w/w cenach wnikliwie przeprowadzimy badanie techniczne samochodu i sprawdzimy go pod każdym względem mechanicznym i technicznym. W badaniu sprawdzimy również grubość lakieru oraz zdiagnozujemy komputerowo wybrany przez Ciebie model. Na życzenie sprawdzamy geometrię kół, korzystając przy tym z najnowocześniejszego sprzętu John Bean do technologii 3D.
Zachęcamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy pełne zadowolenie. Dzięki drobnej inwestycji uniknął problemów, które niestety bardzo często pojawią się po zakupie niesprawdzonych egzemplarzy.

 

Stacja kontroli pojazdów PONICKI DIAGNOSTIC

44-100 Gliwice
ul. Chorzowska 50d
tel. +48 32 2327080
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasi pracownicy są do Pastwa dyspozycji w godzinach:

 


( Ostatni samochód wjeżdza pół godziny przed zamknięciem stacji )